Kotle, kamna, krby i další podobné způsoby vytápění se u majitelů domů těší stále velké oblibě. Stejně důležité jako topné systémy jsou proto i komínové sestavy, které jsou součástí pro jejich bezchybný, stejně tak jako bezpečný, provoz. Výběr a následnou montáž systému pro odvod spalin nelze tedy vůbec podcenit a je třeba soustředit se na zajištění prvotřídní kvality použitých materiálů a zpracování všech jeho součástí.

Výrobci

komínový systém IZOSTAT DUO - pevná paliva

Komínový systém IZOSTAT DUO pro pevná paliva.

Komínový systém Keramo®

Komínový systém ve variantě Keramo® je našim nejprodávanějším systémem. Je určen pro odvod spalin od spotřebičů s přirozeným tahem spalin, pro všechny typy paliv. Můžete k němu připojit krbová kamna, krbovou vložku, kotel na tuhá paliva, plyn i pelety.

Komínový systém Mini®

Komínový systém Mini je určen pro moderní kondenzační kotle. Zároveň je rozměrově navržen tak, aby ho bylo možné osadit pohodlně do stavby.Jedná se o systém pro odvod spalin přetlakových spotřebičů s výstupní teplotou spalin do 120°C.

Komínový systém Nerezo 3V®

Komínový systém Komíny CZ NEREZO 3V je kvalitní, třívrstvý stavebnicový systém z nerezové oceli pro všechny typy paliv. Použití na krby, kotle, kamna. Je vyroben z vysoce ušlechtilé austenitické nerezové oceli třídy 1.4404,1.4571.

Komínový systém TWIN-P®

Koncentrický tlakotěsný systém s plastovou vnitřní vložkou a nerezovou vnější rourou pro topeniště v provozním režimu nezávislém na okolním vzduchu.Pro kondenzační kotle, kogenerační jednotky, tepelná čerpadla na plyn.

Komínový systém Universo®

Komínový systém Universo je třívrstvý systém s izostatickou vložkou. Srdcem komínu je kruhová profilovaná keramická trubka vyráběná na základě nejnovějších poznatků v technologii izostatického lisování.

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace