Od těchto prvků očekávají zákazníci především kvalitní zpracování z hlediska konstantních rozměrů, dále snadnou montáž a v neposlední řadě i maximální odolnost proti mechanickému namáhání i povětrnostním vlivům. Neboť každý očekává že betonový obrubník, tvarovky či palisáda budou mít právě tyto vlastnosti, které definují dlouhou živostnost. A právě takové produkty se snažíme nabízet ve svých prodejnách PRO-DOMA i my. Samozřejmostí je u nás velký výběr nejrůznějších prvků té nejvyšší kvality od prověřených dodavatelů, osobní přístup ke každému zákazníkovi, kompletní servis i příjemné ceny. Přijedete-li si k nám tedy pro betonový obrubník, různé tvarovky nebo vás zaujala nějaká námi nabízená palisáda dostanete od nás vždy plnohodnotný servis.

Bednící tvarovky

BTB 40/15/25 - pero - drážka BTB 40/20/25 - pero - drážka BTB 40/25/25 - pero - drážka BTB 40/30/25 - pero - drážka BTB 40/40/25 - pero - drážka BTB 40/50/25 - pero - drážka

Betonová dlažba Granit

Betonová dlažba GRANIT - GRA 20/10/8

Bradstone Madoc plot

Optika přirozeně zvětralého povrchu s nepravidelnými hranami.

Castello plot

Plotový systém s rustikálním nádechem. Otloukaný povrch s nepravidelnými hranami.

Chodníkový obrubník GRANITOID

ABO 100/10/25 II nat ABO 50/10/25 II nat ABO 25/10/25 II nat ABO 100/10/20 II nat ABO 50/10/20 II nat

OBRUBNÍKY ZAHRADNÍ

ZAHRADNÍ OBRUBNÍKY skvěle poslouží k oddělení od chodníků, příjezdových cest a teras. Vynikají moderním vzhledem a estetičností. Toužíte-li po výrazném a pohledném obrubníku ve Vaší zahradě či v parku, pak betonové obrubníky splní všechna Vaše očekávání.
« Předchozí stránka

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace