Vyrábíme a nabízíme betonové dlažby skaldebné, zámkové a plošné, dále obrubníky, palisády, zdicí programy a prvky zahradní architektury - vázy, květináče, truhlíky, městské mobiliáře a další.

Výběr z nabídky BETONBROŽ

OBRUBNÍKY ZAHRADNÍ

ZAHRADNÍ OBRUBNÍKY skvěle poslouží k oddělení od chodníků, příjezdových cest a teras. Vynikají moderním vzhledem a estetičností. Toužíte-li po výrazném a pohledném obrubníku ve Vaší zahradě či v parku, pak betonové obrubníky splní všechna Vaše očekávání.

SVAHOVÉ TVAROVKY

SVAHOVÉ TVAROVKY jsou ideálním řešením při úpravě terénních nerovností. Své využití najdou všude tam, kde hrozínebezpečí sesuvu svahů. Často jsou také používány pro dekoračnní úpravu zahrad, či jako okrasné zídky a dělicí okrasné stěny v zahradní a…

VEGETAČNÍ DLAŽBY

Máte rádi přírodu a nechcete celý povrch země uzavřít dlažbou? Skvělým řešením je vegetační dlažba, která dává možnost kombinovat upravenost a pravidelnost vydlážděné plochy s přirozeným prostorem zeleného trávníku. Velmi efektní typ dlažby přitáhne…

OBRUBNÍKY PARKOVÉ, OBRUBNÍKY CHODNÍKOVÉ, OBRUBNÍKY SILNIČNÍ

Betonové PARKOVÉ, CHODNÍKOVÉ a SILNIČNÍ OBRUBNÍKY najdou mezi uživateli bohaté využití.

OBRUBNÍKY ZASTÁVKOVÉ, OBRUBNÍKY OSTRŮVKOVÉ

ZASTÁVKOVÉ A OSTRŮVKOVÉ OBRUBNÍKY se běžně používají k oddělení pojezdové komunikace nebo chodníku od okolního terénu. Jsou důležitou součástí v budování pochozích či pojezdových komunikací, které elegantně ukončují.

PALISÁDY A PALISÁDOVÉ OBRUBNÍKY

Dokonalý obraz vytváří až dokonalý rám. Dopřejte jej i své dlažbě! Palisády jsou zajímavým
architektonickým prvkem, který by neměl chybět ani ve Vaší zahrádce. Dovolují sestavit moderní stupňovitý efekt a okamžitě tak docílit mimořádného vzhledu.

Videa

    Objednejte zde

    Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
    Více informací
    Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
    Další informace