Efektivní svod srážkové vody ze střech má pro životnost celé stavby zásadní význam. Bez něj by docházelo k jejímu stékání na povrch přímo u zdi stavby i k přímému zatékání vody do zdiva a omítky. Stavba by v takovém případě byla dlouhodobě poškozována a výsledkem by bylo značné zkrácení její životnosti. Z toho důvodu jsou na všech obytných i užitných stavbách namontovány okapové systémy sestávající z vodorovných žlabů a svislých svodů, které svádí vodu do sběračů dešťové vody, sudů atd.

Výrobci

SATJAM NIAGARA

SATJAM Niagara - kvalitní řešení okapů vašeho domu  Systém okapů SATJAM Niagara je navržen pro snadnou instalaci a efektivní odvodňování střech. Díky povrchové úpravě tvořené polyuretanovým lakem o tloušťce 50 μm nabízí okapy vynikající odolnost vůči…

Lindab Magestic

Lindab Magestic jsou okapové systémy s dlouhou životností za příznivou cenu. Využijte vlastností, které okapy Lindab nabízí a objednejte u nás.

Lindab Rainline

Okapový systém LIndab Rainline je díky vysoké kvalitě a dlouhé garanci záruky, skvělou volbou k odvodnění střechy. informujte se u nás více na Lindab okapy.

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace