Omítkové a maltové směsi jsou bezesporu významné termíny z oblasti stavebnictví, které by měly být známé každému, kdo připravuje nějakou rekonstrukci nebo stavbu nového rodinného hnízda. Maltové směsi slouží k prvnímu kroku před omítkami či štukem v interiéru jako hrubá příprava před závěrečnou prací i jako spojovací materiál. Kvalitní maltová směs by měla být vyrobena z prvotřídních surovin, a to vody, písku, vápna a někdy i cementu. Omítkové směsi jsou naopak známy jako finální krycí nebo estetická vrstva v interiéru i exteriéru. Úlohou omítkových směsí je pokrýt zdi, stěny i stropy, ale i zakrýt případné nerovnosti. Zákazníci obvykle zakupují bezbarvou suchou směs, která se posléze musí podle návodu ručně zpracovat. Druhou variantu představují hotové směsi v zákazníkem zvolené barvě. Omítkové směsi se běžně dělí na tepelně-izolační, akustické, sanační, protipožární nebo dekorační.

Výrobci

PRO-DOMA

Představujeme vám výrobky pod značkou PRO-DOMA.

Od roku 2017 se na našich prodejnách setkáváte s výrobky stavebního sortimentu, nesoucí logo PRO-DOMA.

Výrobky značky PRO-DOMA vám nabízí spojení kvality a výhodné ceny. Kvalitu výrobků PRO-DOMA jsme prověřili za vás a vy je tak můžete s jistotou nakupovat za výhodnějších cenových podmínek, než srovnatelné výrobky známých značek.

Stávající portfolio výrobků PRO-DOMA je složeno ze skupiny výrobků stavební chemie, suchých omítkových a maltových směsí, extrudovaného polystyrenu, podstřešních fólií, pracovního oblečení a dalších. 

Výrobky PRO-DOMA jsou pro vás dostupné na všech vlasntích prodejnách PRO-DOMA!

Nakupujte kvalitní výrobky výhodněji!

 

Výběr z nabídky PRO-DOMA

BETONOVÁ SMĚS

Jednosložková suchá betonová směs k přípravě mrazuvzdorného betonu třídy C 16/20 určená pro všechny běžné betonářské práce v exteriéru i interiéru.

LEPIDLO C1T

Mrazuvzdorné cementové lepidlo na lepení obkladů a dlažeb.
Pro interiér.

LEPIDLO C2T

Mrazuvzdorné, jednosložkové lepidlo na bázi cementu.
Na obklady a dlažby. Pro exteriér a podlahové vytápění.

Lepidlo C2T S1 na obklady a dlažby

Flexibilní deformovatelné jednosložkové lepidlo do exteriéru a interiéru, mrazuvzdorné, se zvýšenou přídržností a sníženým skluzem

MALTA ZDÍCÍ

Zdící malta pro zdění z běžných zdících prvků (vyjma pórobetonových tvárnic) pro ruční zpracování, pro interiér i exteriér.
5 MPa

OMÍTKA JÁDROVÁ 2 mm

Omítková směs určená k ručnímu zpracování.
« Předchozí stránka 1 2 Následující stránka »

Poptejte nás

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací