Společnost quick-mix, se sídlem v německém Osnabrücku, je jednou ze složek mezinárodního koncernu Sievert AG & Co. KG, jehož páteří je holdingová společnost s působením v různých odvětvích stavebnictví, s vlastním technologickým výzkumem a vývojem v oblasti suchých maltových směsí.

Široký sortiment společnosti quick-mix pokrývá téměř veškeré potřeby moderního stavitelství a zahrnuje především produkty z oblastí malt a stavebních lepidel, produktů pro lícové zdivo, speciální stavební chemii, zahradu a zateplení.

Součástí portfolia společnosti quick-mix na českém a slovenském trhu je též produktová řada tubag, která nabízí speciální stavební chemii a malty s obsahem trasu pro sanace historických objektů.

Více informací na webu:  www.quick-mix.cz a www.tubag.cz 

 

Výběr z nabídky QUICK

AMF

Fflexibilní samonivelační vyrovnávací hmota tř. CT C25 F4.

BP 420

Betonový potěr tř. CT C25 F4.

BPJ 421

Jemný betonový potěr tř. CT C25 F4.

BS 428

Betonová směs tř. CT C30 F5.

FFM

Maltová směs s obsahem šamotu určená pro opravy i nové vyzdívání a spárování topenišť, obložení krbů, pecí a míst, které jsou vystavoványteplotě do 1 000 °C. Použití ve vnějším i vnitřním prostředí.

FM

Malta s přísadou trasu pro ruční spárování cihlových pásků a pohledového zdiva všech typů, tř. CG 2W. Výběr ze 7 odstínů.
« Předchozí stránka

Videa

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace