Jedná se o třívrstvou strukturu tvořenou navzájem kolmými laminovanými vrstvami spojenými voděodolnou pryskyřicí. V katalogu PRO-DOMA naleznou zákazníci pouze vysoce kvalitní OSB desky prosté všech prasklin či suků. K výrobě se používá pouze kvalitní dřevo, většinou smrkové, v některých případech pak borovicové. OSB desky jsou vyráběny v několika variantách podle jejich použití, pro suché prostředí, pro prostředí s mírnou vlhkostí i pro místa s vlhkostí vysokou. OSB desky tak mohou být použity v exteriérech i interiérech. Ve všech prodejnách PRO-DOMA, které tvoří nejširší síť obchodů se stavebninami v České republice, je v nabídce široké spektrum OSB desek, ideálních přesně pro váš projekt, ať již stavíte nebo rekonstruujete.

Výrobci

OSB desky

Desky OSB SUPERFINISH jsou víceúčelové desky vyráběné unikátní technologií lepení orientovaných dřevěných třísek ve třech vrstvách. Ve vrchních vrstvách jsou orientovány podélným směrem, ve středové vrstvě jsou orientovány příčným směrem. Rozměry, tvar a…

BSH hranoly a hranoly KVH

Pro různé konstrukce nabízíme BSH hranoly a hranoly KVH. Neváhejte a přijďte si pro stavební materiál, BSH hranoly či hranoly KVH právě k nám.

OSB 3

Oriented Strand Board - desky z orientovaných plochých třísek

Stavební řezivo

Každý stavitel, na kterého čeká stavba, přístavba či rozsáhlejší rekonstrukce, si potřebuje zajistit spolehlivou dodávku stavebního řeziva. Právě proto je prodej stavebního řeziva důležitou součástí portfolia aktivit i v našich obchodech PRO-DOMA.

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace