Výsledkem je dlouhá životnost daných celků i jejich snadná opravitelnost, bonusem jsou i výborné tepelně a akusticky izolační vlastnosti (v případě cementotřískových desek navíc i nehořlavost a odolnost proti dřevokaznému hmyzu). V nabídce nejširší sítě prodejen se stavebninami v České republice, PRO-DOMA, naleznou zákazníci sádrokartonové i cementotřískové prvky od prověřených výrobců, které splňují veškeré parametry kladené na skutečně funkční systémy. Chcete-li pro svoji stavbu nebo rekonstrukci to nejlepší, obraťte se na nás.

Výrobci

Deska Knauf DIAMANT

Sádrokartonová deska Knauf DIAMANT má houževnatost sádrovlákna, objemovou stálost a zpracování sádrokartonu, nabízí tedy vyšší kvalitu při snadnějším zpracování.

Deska Knauf GREEN

Sádrokartonová deska vhodná pro použití v interiérových prostorech s vyšší relativní vlhkostí do 75 %.

Deska Knauf MASSIVBAUPLATTE

Sádrokartonová deska MASSIVBAUPLATTE je určena pro rekonstrukce bytových jader, konstrukce chodbových traktů a mezibytových příček, kde je vyžadována robustnost příčky, požární odolnost a rychlost montáže.

Deska Knauf RED GREEN

Impregnovaná sádrokartonová deska Knauf RED GREEN vhodná pro použití v interiérových prostorech s vyšší relativní vlhkostí do 75 %, a tam, kde je zároveň kladen požadavek na požární odolnost.

Deska Knauf RED PIANO

Sádrokartonová deska RED Piano vhodná pro použití v interiérových prostorech s relativní vlhkostí menší než 65 % při 20 °C, pro konstrukce s požadovanou požární odolností nebo jako ochrana konstrukcí před požárem.

Deska Knauf WHITE

Sádrokartonová deska vhodná pro použití v interiérových prostorech s vlhkostí menší než 65% (tedy nevhodná do koupelen, sprch, umýváren, WC apod.). Pro konstrukce bez požárních požadavků.
« Předchozí stránka

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace