Schody jsou pro každý objekt významným stavebním prvkem a jejich výběru je třeba vždy věnovat maximální pozornost. Kromě optiky estetického hlediska je třeba k jejich výběru přistupovat z pohledu maximální funkčnosti. Jak často budou využívány? Budou vystaveny proměnným povětrnostním vlivům? Z odpovědí na tyto další otázky lze odvodit nejvhodnější typ. 

Výrobci

CSB - PALISÁDY LENA

Palisáda pro tvrobu okrasných či nízkých opěrných zdí. Po zasazení lze využít i pro schody a řešení nerovností terénu. Dostupná v šesti standardních barvách a ve výšce od 40 do 120 cm.

CSB - PALISÁDY VERA

Polygonální čtvercový tvar umožňuje stavbu rovný i obloukových stěn či schodů. Tato palisáda je dostupná ve výškách 40 a 60 cm a v šesti standardních barvách.

CSB - PALISÁDY YVETTE

Palisáda oválného půdorysu s kruhovou výsečí umožňuje tvorbu rovných i obloukových stěn. Palisády přesně zapadají do výsečí a výtváří tak souvislou řadu. Lze dodat v šesti standardních barvách.

CSB - STEP

Jednoduchý schod s protiskluzovými drážkami lze pokládat dvěma způsoby a vytvořit tak potřebnou délku nášlapné plochy. Možno využít i pro stávající obložení schodů či celých schodišť. Snadná manipulace prvků je možná díky jejich příznivé hmotnosti.

SCHOD BARK

Schody BARK svým povrchem věrně imitují strukturu dřeva. Tyto schody lze použít venku v zahradě, na terasách nebo u domu k překonání malého převýšení. Tyto schody skvěle doplňují dlažby z kategorie Natural. Jsou mrazuvzdorné a povrch je opatřen impregnací

SCHODIŠŤOVÉ NÁŠLAPY GABRO, PŘÍDLAŽBA GABRO – TVÁŘ KAMENE®

Chcete cítit pevnou půdu pod nohama? SCHODIŠŤOVÉ NÁŠLAPY GABRO vytvoří stabilní přístupovou cestu do všech domů, teras či zahrad. Překonají jakékoliv převýšení terénu a zároveň skvěle zapadnou do každého prostředí.

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace