Na výslednou podobu stavby má značný vliv i použitý spojovací materiál. Stavebniny PRO-DOMA mají ve svém portfoliu mimo jiné chemickou vinylesterovou kotvu, kterou je možné injekčně aplikovat do vlhké díry, čímž dochází k prodloužení doby plného zatížení o 24 hodin. Protože nijak nezapáchá, lze s ní pracovat bez jakýchkoli omezení i v interiérech. Další předností je i fakt, že užití aplikační pistole pro tmely může uspořit značné množství peněz. Důležitou vlastností daného výrobku je skutečnost, že jej lze po vytvrzení vystavit vodě. Tato kotva se doporučuje pro beton bez trhlin, plné i vápenopískové plné cihly, plné bloky z lehčeného betonu, pórobeton, svislé děrované cihly i dutinové tvárnice. Prodej spojovacího materiálu je jen dalším střípkem v pečlivě sestavené mozaice nabízených produktů, jejichž kvalitou i cenou se Stavebniny PRO-DOMA snaží oslovit zákazníka.

Výrobci

Stavitelné závesy

Stalo se Vám někdy, že po zimě Vaše garážová vrata nejdou zavřít nebo otevřít? Stavitelné závěsy přivařené k vratům a branám umožňují jejich nastavení kdykoliv po montáži. Závěsy jsou dostupné ve variantách k přivaření, k přišroubování a k zazdění.

Závitové tyče

Závitové tyče jsou jedíom ze základních prvků v železářském oddělení, kvůli obrovskému potenciálu možného použití. Běžně nabízíme pozinkované tyče dle normy DIN978 – 4.8 v metrových délkách, ostatní rozměry dostupné na poptávku.

Chemická kotva vinylesterová

Kde nestačí hmoždinka, je potřeba pevnější upevnění. Použijte chemickou kotvu od Pro-Doma. Uchycení zvládá tato chemická kotva nejen do betonu.

DHK 100

Ekonomický držák tepelné izolace je určen pro všechny běžné izolační desky.

DHK 120

Ekonomický držák tepelné izolace je určen pro všechny běžné izolační desky.

DHK 140

Ekonomický držák tepelné izolace je určen pro všechny běžné izolační desky.
« Předchozí stránka
12343978116154

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace