Společnost Sedlecký kaolin a.s. je ryze českou společností s vlastními ložisky a technologiemi působící na trhu od roku 1892. 

Již před více než dvěma sty lety se v karlovarském regionu těžil prvotřídní kaolin. „Sedlecký kaolin” se nejen počítá mezi tradiční značky této zlaté éry, ale přetrval až do současnosti, kdy stále nachází nová využití. S vysokou odborností našich lidí, úctou k historické známce a práci našich předků i dynamickým myšlením přistupujeme k výrobě a vývoji.
Jako hlavní strategický cíl jsme si stanovili zajišt’ování nerostných surovin pro potřeby keramického průmyslu a respektování principu trvale udržitelného rozvoje. Jsme uznávanou, stabilní a perspektivní společností s ryze českým kapitálem a mezinárodní působností. Přejeme si, abychom v rozvoji a růstu nadále pokračovali, předjímali potřeby našich zákazníků a upevňovali vzájemnou důvěru. Široký sortiment společnosti Sedlecký kaolin a. s. a jeho dceřiných společností doplňuje těžba a zpracování jílů, přírodních pískovců/ Mšenské pískovce, výroba sanitární keramiky a kameniny/PKZ Poštorná. Mohutně rostoucí je segment stavebních materiálů, např. tekutých štuků značky Keraštuk, malířských nátěrů Superlex a steliva pro kočky a drobná zvířata pod značkou Kitty Care.

Výběr z nabídky SEDLECKÝ

Videa

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace