Cemix na českém trhu patří se čtyřmi výrobními závody dlouhodobě mezi přední výrobce stavebních hmot a dodavatele certifikovaných zateplovacích systémů nabízených pod značkou Cemixtherm. Dále má v sortimentu ucelené systémové řady pro komplexní řešení podlah, lepení obkladů a dlažeb, zdění, omítání, sanací, rekonstrukcí památkových objektů od úpravy podkladu až po finální povrchové vrstvy. Krok drží i s trendovými produkty podporující zdravé bydlení jako jsou sádrové nebo hliněné omítky.

Výběr z nabídky LB CEMIX

Cemix 025 Lepidlo STANDARD, C1T

Lepidlo pro lepení středně a vysoce nasákavých keramických obkladů a dlažeb v obytných prostorách. Při lepení dlažeb je lepidlo určeno pouze pro prostory zatěžované pohybem osob. Snížený skluz.

Cemix 055 Lepidlo FORTE, C2

Mrazuvzdorné lepidlo pro lepení všech typů dlažeb. Na běžné i problematické podklady. Vynikající na vytápěné podlahy, terasy a plochy s pojezdem techniky s hmotností do 3,5 t. Snížený skluz.

Cemix 075 Lepidlo FORTE PLUS, C2T

Mrazuvzdorné lepidlo pro lepení všech typů obkladů a dlažeb. Na běžné i problematické podklady. Vynikající na vytápěné podlahy, terasy a plochy s pojezdem techniky s hmotností do 3,5 t. Snížený skluz.

Cemix 079 Spárovací hmota FLEX, CG2WA

Pro spárování všech typů obkladů a dlažeb pro šířku spáry 2-20 mm (včetně mozaiky). Ideální na vytápěné podlahy, balkóny, terasy. Díky efektu nesmáčivosti je vhodná především v koupelnách, kuchyních a jiných hygienicky náročných prostorech. Odstíny: bílá…

Cemix CEMELASTIC IN

Hydroizolace pod obklady v interiéru. Vysoce elastická, bezešvá a bezespará hydroizolace do prostor zatížených přechodnou vlhkostí (např. WC, koupelny, sprchové kouty, kuchyně a jiné interiéry). Stěrka určená k okamžitému použití na nosné minerální…

Cemix 029 Spárovací hmota COLOR

Ekonomické řešení pro spárování všech typů obkladů a dlažeb v interiéru
« Předchozí stránka

Videa

    Objednejte zde

    Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
    Více informací
    Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
    Další informace