Společnost quick-mix, se sídlem v německém Osnabrücku, je jednou ze složek mezinárodního koncernu Sievert AG & Co. KG, jehož páteří je holdingová společnost s působením v různých odvětvích stavebnictví, s vlastním technologickým výzkumem a vývojem v oblasti suchých maltových směsí.

Široký sortiment společnosti quick-mix pokrývá téměř veškeré potřeby moderního stavitelství a zahrnuje především produkty z oblastí malt a stavebních lepidel, produktů pro lícové zdivo, speciální stavební chemii, zahradu a zateplení.

Součástí portfolia společnosti quick-mix na českém a slovenském trhu je též produktová řada tubag, která nabízí speciální stavební chemii a malty s obsahem trasu pro sanace historických objektů.

Více informací na webu:  www.quick-mix.cz a www.tubag.cz 

 

Výběr z nabídky QUICK

FM

Malta s přísadou trasu pro ruční spárování cihlových pásků a pohledového zdiva všech typů, tř. CG 2W. Nabídka 7 odstínů.

FM-X

Malta s přísadou trasu pro strojní spárování cihlových pásků a pohledového zdiva všech typů, tř. CG 2W. Nabídka 14 odstínů.

PFH

Spárovací malta s přísadou trasu pro spárování kamenných dlažeb, vodonepropustná.

PFM-94

Malta k „suchému“ spárování kamenných dlažeb, vodonepropustná.

PFN

Spárovací malta s přísadou trasu a s ECT technologií pro spárování kamenných dlažeb, vodonepropustná. Nabídka 3 odstínů.

RKS

Flexibilní lepidlo a stěrka s přísadou trasu pro lepení cihlových pásků tř. C2 TE S1.
« Předchozí stránka
12

Videa

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace