Švédská firma Lindab nabízí vysoce kvalitní, cenově dostupné střešní systémy z tenkostěnného ocelového plechu - krytiny, které jsou lehké, trvanlivé a především bezúdržbové. Základním materiálem pro výrobu střešních krytin Lindab je vysoce kvalitní švédská žárově pozinkovaná ocel, na horní straně opatřena povrchovou úpravou Classic, Premium Mat, Elite, Alu PVDF nebo Durafrost.
Nabídka Lindab je velmi rozsáhlá: profilované lehké střešní krytiny, drážkovanou (falcovanou) krytinu, střešní trapézové plechy i systémy pro ploché střechy. Samozřejmostí  je kompletní okapový systém a bezpečnostní prvky střech (řešení pro bezpečný pohyb osob na střechách, ochrana střechy proti sněhu). Střešní systémy od Lindabu lze využít prakticky pro všechny typy budov.
Lindab poskytuje "ocelovou záruku" v rozsahu 10 - 40 let dle zvolené povrchové úpravy. Záruka Lindab je synonymem spolehlivosti a seriózního přístupu.   

Výběr z nabídky LINDAB

Ekofalc FOP 615

Ekofalc FOP 615 je ekonomická varianta falcované krytiny Lindab Seamline s mírou zinkování 275g/m2, v povrchových úpravách Classic, Premium Mat a Elite. Moderní design. Dostupná cena. Široký výběr barev. Ocelově pevná záruka.

Lindab Goodlock

Unikátní střešní krytina bez šroubování v ploše. Malofotmátová krytina. Povrchová úprava Elite. Vysoká životnost. Bezúdržbovost. Výrazný design. Ocelově pevná záruka.

Lindab Ideal

Ekonomická varianta lehké střešní krytiny. Profilovaná do tvaru klasických skládaných tašek. Hmotnost jen 5kg/m2. Dlouhá životnost. Rychlá montáž. 100% funkčnost. Bezúdržbovost. Ocelově pevná záruka.

Lindab Mega

Lehká střešní krytina profilovaná do tvaru románských skládaných tašek. Hmotnost jen 5kg/m2. Dlouhá životnost. Rychlá montáž. 100% funkčnost. Bezúdržbovost. Ocelově pevná záruka.

Lindab Protect

Kompletní systém prvků pro zabezpečení pohybu osob při práci na střeše. Současně chrání střechu a její bezprostřední okolí při sesuvu sněhu apod.
Sortiment prvků v lakovaném nebo pozinkovaném provedení včetně kotvící techniky pro všechny typy střech.

Lindab Safety

Kompletní systém prvků pro zabezpečení pohybu osob při práci na střeše. Současně chrání střechu a její bezprostřední okolí při sesuvu sněhu apod.
Sortiment prvků v lakovaném nebo pozinkovaném provedení včetně kotvící techniky pro všechny typy střech.
« Předchozí stránka
12

Videa

    Objednejte zde

    Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
    Více informací
    Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
    Další informace