TONDACH Česká republika s.r.o.

je největším výrobcem pálené střešní krytiny v České republice. Výrobní kapacita přesahuje 80 mil. ks pálených střešních tašek za rok. V současné době zásobuje Tondach ČR svými výrobky kromě České republiky také exportní trhy v Rusku, Polsku, na Ukrajině a Slovensku, částečně také v Německu a Rakousku. Své výrobky vyrábí TONDACH celkem ve 4 závodech – Hranice, Šlapanice, Stod a Blížejov.

Nabídka produktů TONDACH je uceleným systémem. Nabízený sortiment nejsou pouze pálené střešní tašky  a doplňky v mnoha modelech, barvách a povrchových úpravách, ale také ucelený systém nekeramického příslušenství TONDACH Tuning. Nabídka materiálu na střechu  je navíc rozšířena o doplňkové služby, které umocňují výhodnost koupě střešní krytiny u tuzemského výrobce (doprava po celé ČR, rychlost dodávky, výpočet krytiny zdarma, speciální slevové možnosti apod.)

 

Od roku 2015 je TONDACH Česká republika s.r.o. součástí skupiny Wienerberger AG.  Spojení společností Wienerberger a TONDACH představuje pro stavebníky významné rozšíření produktů a služeb v oblasti hrubé stavby domu. Společně nabízí kvalitní materiály pro stěny, stropy i střechu. Všechny produktové řady na sebe navazují a jejich použití poskytuje vysoký standard bydlení.

 

Výhody pálené tašky Tondach

Komplexní řešení pro nové stavby a rekonstrukce.

TONDACH jako jediný výrobce pálených tašek v ČR vyrábí široký sortiment pálených střešních tašek s 33letou zárukou, které jsou vhodné jak pro novostavby tak pro rekonstrukci.

Navíc vyrábí a dodává komplexní střešní systém včetně potřebných doplňků.

Kromě výroby pálených střešních tašek se TONDACH specializuje také na výrobu keramických střešních doplňků a pálených cihel Keratherm v provedení P+D i B (broušené).

 

Široká nábídka

Svým zákazníkům TONDACH nabízí velký výběr z vysoce kvalitních a odolných pálených střešních tašek v rozličných povrchových úpravách a mnoha barevných variantách.

Kromě výroby pálených střešních tašek se TONDACH specializuje také na výrobu a dodávku keramických i nekeramických střešních doplňků a pálených cihel Keratherm v provedení P+D i B (broušené).

 

Kvalita

Životnost pálených tašek dokázaná studiemi a dochovanými střešními taškami činí až 100 let.

Pod přísným dohledem odborníků probíhá celý výrobní postup od těžby hlíny po expedici.

Společnost TONDACH si je vědoma výjimečné kvality svých výrobků, a proto poskytuje nejdelší záruku na základní střešní tašky vyráběné v ČR, a to 33 let.

 

Úspora a jednoduchost

Pálené střešní tašky TONDACH můžete získat se speciální slevou pro Váš objekt.
Jednoduchost pokládky ocení především ti, kteří budou tašky na střechu pokládat. Posuvné střešní tašky totiž dovolují zachovat původní laťování, což šetří váš čas i peníze.

 

Služby

Největší výrobce střešních tašek v České republice nabízí ke svému sortimentu i nadstandardní služby.

Snažíme se vyhovět všem svým zákazníkům od pomoci s výběrem, zaměření střech, dodání katalogů s přehledem prodejců a pokrývačů, až po dopravu zboží nebo nejdelší záruku v tomto oboru.

 

Ekologie

Nesporným přínosem pálených střešních tašek je také jejich šetrnost k životnímu prostředí.

Pálená střešní krytina, jako čistě přírodní produkt, nemá negativní vliv na životní prostředí. Po skončení její životnosti ji lze snadno recyklovat.

Výběr z nabídky TONDACH

Stodo 12, posuvná taška

Moderní drážková taška s hlubokým dvojitým drážkováním

Samba 11, posuvná taška

Samba 11 posuvná taška je velkoformátovým výrobkem produkovaným na nejmodernějších cihlářských technologických zařízeních.

Hranice 11, posuvná taška

HRANICE 11 je taška drážková posuvná. Konstrukce drážek umožňuje kladení na střešní latě o roztečích 340 - 400 mm.

Figaro 11, posuvná taška

Figaro je hospodárná velkoplošná posuvná taška moderního tvaru.

Brněnka 14, posuvná taška

Brněnka 14 je pálená taška klasického formátu. Vhodná jak pro novostavby tak pro rekonstrukce.

Bobrovka

Bobrovka je taška, která patří k historicky nejstarším a nejvýznamnějším krytinám.

Videa

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace