Výrobci

Společnost FAKRO, výrobce střešních oken a půdních schodů, se zaměřuje na komplexní nabídku výrobků pro podkroví. Kromě výše zmíněných nabízí doplňky ke střešním oknům, okna do plochých střech, světlovody, střešní výlezy, elektrické ovládání. FAKRO odráží ideu energetické účinnosti, jež je jednou z klíčových otázek soudobého stavebnictví, ve své nabídce energeticky úsporných výrobků.

FAKRO vám dále nabízí:

Výběr z nabídky FAKRO

Balkonové střešní okno

Velké, dvojkřídlé střešní okno FGH-V Galeria, které po otevření vytváří balkon. Horní křídlo se otevírá výklopně vzhůru, dolní otevřením vpřed umožní ničím nerušený přístup do vnitřku balkonu.

Kyvná dřevěná střešní okna

Kyvná dřevěná střešní okna FTP-V vyrobená z borovicového dřeva mají oblíbenou konstrukci se závěsy umístěnými v polovině výšky okna. Pohodlná obsluha okna s využitím kliky umístěné v dolní části křídla.

Kyvná dřevěná střešní okna se zvýšenou odolností proti vlhkosti

Kyvná dřevěná střešní okna FTU-V se zvýšenou odolností proti vlhkosti jsou určená do místností se zvýšeným výskytem vlhkosti vzduchu. Jsou lakována polyuretanovým lakem, který utváří trvalý a ideálně hladký ochranný povlak.

Kyvná plastová střešní okna

Kyvná plastová střešní okna PTP-V z vícekomorových plastových profilů s oblíbenou konstrukcí závěsů v polovině výšky okna určená do prostor se zvýšenou vhlkosti vzduchu.

Kyvná střešní okna s elektrickým ovládáním Z-Wave

Okna z výroby vybavená zařízeními, která umožňují jejich dálkové otevírání, zavírání a manipulaci s doplňky pomocí dalkového ovladače. Vhodná také pro inteligentní domy.

Okna pro fasádní sestavy

Okna pro fasádní sestavy jsou určena k montáži v podkroví jako doplňující prvek prodlužující střešní okna. Spojené se střešními okny vytváří mimořádný interiér.
« Předchozí stránka

Videa

    Objednejte zde

    Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
    Více informací
    Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
    Další informace