V současnosti se těší značné oblibě suchá výstavba. Její základ představují sádrokartonové a sádrovláknité desky, jichž se užívá k montáži příček, stropních podhledů suchých omítek i předsazených stěn na ocelové profily. Tyto stavební systémy nacházejí své uplatnění v novostavbách i při rekonstrukcích a opravách rozličných typů staveb. Předsazené stěny se mimo jiné užívá i při rekonstrukci elektroinstalace, když je ideální pro skrytí všech kabelů i elektroinstalační krabice. Výhodou je skutečnost, že není potřeba sekat a frézovat do zdí. Suchá výstavba nachází své uplatnění rovněž v případech, kdy nelze kupříkladu kvůli nižší nosnosti stavět klasickou zděnou stěnu. Třebaže se to na první pohled nemusí zdát, příčky opláštěné sádrokartonovými deskami se vyznačují značným stupněm neprůzvučnosti. Podobně kvalitní je i požární odolnost. Při suché výstavbě nalezne svoje uplatnění také tekutá lepenka, která zamezuje průniku vlhkosti dovnitř.

Výrobci

PRO-DOMA

ŠROUBY DO SÁDROKARTONOVÝCH DESEK

Máme pro vás šrouby a vruty do sádrokartonu různých druhů. Různé typy hlav, různé typy závitů, různé typy povrchových úprav. Stačí si u nás jen vybrat.

Představujeme vám výrobky pod značkou PRO-DOMA.

Od roku 2017 se na našich prodejnách setkáváte s výrobky stavebního sortimentu, nesoucí logo PRO-DOMA.

Výrobky značky PRO-DOMA vám nabízí spojení kvality a výhodné ceny. Kvalitu výrobků PRO-DOMA jsme prověřili za vás a vy je tak můžete s jistotou nakupovat za výhodnějších cenových podmínek, než srovnatelné výrobky známých značek.

Stávající portfolio výrobků PRO-DOMA je složeno ze skupiny výrobků stavební chemie, suchých omítkových a maltových směsí, extrudovaného polystyrenu, podstřešních fólií, pracovního oblečení a dalších. 

Výrobky PRO-DOMA jsou pro vás dostupné na všech vlastních prodejnách PRO-DOMA!

Nakupujte kvalitní výrobky výhodněji!

 

ŠROUBY DO SÁDROKARTONOVÝCH DESEK

Máme pro vás šrouby a vruty do sádrokartonu různých druhů. Různé typy hlav, různé typy závitů, různé typy povrchových úprav. Stačí si u nás jen vybrat.

Videa

    Objednejte zde

    Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
    Více informací
    Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
    Další informace