Ať již se naši zákazníci chystají na stavbu, rekonstrukci či prostě hledají vhodné prostředky pro běžnou údržbu, naše nabídka jim nabízí dostatečně široké pole pro výběr. Podle svého konkrétního určení se nabízené hydroizolační materiály vyznačují vysokou přilnavostí k daným stavebním materiálům, použitím možným na vodorovné i svislé plochy, odolností proti povětrnostním vlivům, snadným použitím i konstantní pružností. Poptáváte tekutou hydroizolaci do koupelny? Je předmětem vašeho zájmu hydroizolace do exteriéru? Má odolávat tlakové vodě? Neváhejte se při výběru hydroizolační stěrky a dalšího doplňkového materiálu obrátit na kteroukoliv z prodejen nejširší sítě obchodů se stavebninami v České republice, PRO-DOMA.

Výrobci

Asfaltová izolační stěrka HYDRO BLOK B400

Stěrková asfalto-bentonitová, vodou ředitelná hydroizolační hmota s obsahem syntetických armovacích vláken k okamžitému použití z kbelíku. Syntetická vlákna vytvářejí ve směsi flexibilní výztužnou a zpevňující nosnou vložku.

Asfaltový penetrační lak DenBit ALP 300

Je elastická bitumenová hmota modifikovaná syntetickým kaučukem, obsahuje chemické přísady umožňující hlubokou penetraci a použití u mírně vlhkých podkladů. Nátěr je odolný vůči vodě, slabým kyselinám a zásadám.

BISON RUBBER SEAL 310 ML CRT - kartuš, hydroizolace

BISON RUBBER SEAL 310 ML CRT - kartuš, hydroizolace

Cementová krystalizační hydroizolace Krystalizol

Je vodotěsný systém, který zamezuje pronikání vody do betonu nebo jiných kapilárních konstrukcí vystavených stálému působení tlaku vody. Vytváří paropropustný a vodotěsný povlak.

HYDROIZOLACE BISON RUBBER SEAL – 2,5 l

BISON RUBBER SEAL 2,5 L - kbelík, hydroizolace

HYDROIZOLACE BISON RUBBER SEAL – 250 G

BISON RUBBER SEAL 250 G TUBE - tuba, hydroizolace
« Předchozí stránka

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace