Ať již se naši zákazníci chystají na stavbu, rekonstrukci či prostě hledají vhodné prostředky pro běžnou údržbu, naše nabídka jim nabízí dostatečně široké pole pro výběr. Podle svého konkrétního určení se nabízené hydroizolační materiály vyznačují vysokou přilnavostí k daným stavebním materiálům, použitím možným na vodorovné i svislé plochy, odolností proti povětrnostním vlivům, snadným použitím i konstantní pružností. Poptáváte tekutou hydroizolaci do koupelny? Je předmětem vašeho zájmu hydroizolace do exteriéru? Má odolávat tlakové vodě? Neváhejte se při výběru hydroizolační stěrky a dalšího doplňkového materiálu obrátit na kteroukoliv z prodejen nejširší sítě obchodů se stavebninami v České republice, PRO-DOMA.

Výrobci

TEKUTÁ LEPENKA

Dvousložková stěrková hmota pro tvorbu hydroizolačních vrstev. Zabraňuje pronikání vody do staveb a stavebních konstrukcí. Je vhodná pro nátěry běžných podkladů jako je beton, omítky, zdivo, sádrokarton, železobetonové konstrukce, apod.

Tekutá lepenka

Jde o dvousložkový, trvale pružný, hydroizolační nátěr, na bázi disperze a směsi modifikovaných přísad s cementem. Po vytvrzení vytváří hydroizolační membránu. Tekutá lepenka je vhodná pro izolaci objektů s nízkým radonovým indexem.

TEKUTÁ LEPENKA 2K

TEKUTÁ LEPENKA 2K
Následující stránka »

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace