Výrobci

Společnost TopTeramo patří mezi největší výrobce a prodejce v segmentu plošné a teracové dlažby v České republice. Je známá svými výrobky registrovanými pod obchodními názvy Mramora®, Mramorit®, Granex®, které získaly ocenění v programu Česká kvalita - Osvědčeno pro stavbu.

Unikátním výrobkem firmy je pak jednovrstvá dlaždice Granex®, jejíž vývoj byl v současné době dotažen až do dlaždice velkého formátu 800 x 400 x 30 mm.

Výrobní program dále tvoří produkty, jako schodové prvky, obkladové pásky a okrasné květináče, které jsou vyráběny z dlažby a vytváří tak ucelený systém TopTeramo.

Nejmladší dynamicky se rozvíjející součástí výroby je pak výroba suchých stavebních hmot, a to zejména lepicích tmelů vyráběných pod značkou TERAFIX®.

Výběr z nabídky TOPTERAMO

Broušený schod

Interiérová dlažba. Povrchová úprava broušení – hladký povrch. Varábí se v rozměrech: 400 x 400 mm

Tryskaný schod

Interiérová a exteriérová dlažba. Povrch broušený, následně tryskaný a impregnovaný – protiskluzová úprava. Vyrábí se v rozměrech: 400 x 400 mm 600 x 400 mm 1200 x 350 mm

Reliéfní schod

Struktura povrchu – reliéf dřeva. Povrchová úprava – jemným tryskáním a impregnací. Vyrábí se v rozměrech: 400 x 400 mm 600 x 400 mm

Videa

    Objednejte zde

    Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
    Více informací
    Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
    Další informace