Představujeme vám výrobky pod značkou PRO-DOMA.

Od roku 2017 se na našich prodejnách setkáváte s výrobky stavebního sortimentu, nesoucí logo PRO-DOMA.

Výrobky značky PRO-DOMA vám nabízí spojení kvality a výhodné ceny. Kvalitu výrobků PRO-DOMA jsme prověřili za vás a vy je tak můžete s jistotou nakupovat za výhodnějších cenových podmínek, než srovnatelné výrobky známých značek.

Stávající portfolio výrobků PRO-DOMA je složeno ze skupiny výrobků stavební chemie, suchých omítkových a maltových směsí, extrudovaného polystyrenu, podstřešních fólií, pracovního oblečení a dalších. 

Výrobky PRO-DOMA jsou pro vás dostupné na všech vlasntích prodejnách PRO-DOMA!

Nakupujte kvalitní výrobky výhodněji!

 

Výběr z nabídky PRO-DOMA

EXPANDOVANÝ POLYSTYREN 70 NEO, 100 NEO

EXPANDOVANÝ POLYSTYREN 70 NEO, 100 NEO
Nejpoužívanější desky pěnového EPS pro kontaktní zateplovací systémy ETICS. Materiál splňuje požadavky na ETICS podle normy EN 13500, ETAG 004 a dále požadavky Kvalitativní třídy A dle CZB.

EXPANDOVANÝ POLYSTYREN 70, 100, 150, 200

EXPANDOVANÝ POLYSTYREN 70, 100, 150, 200
Desky pěnového EPS pro kontaktní zateplovací systémy ETICS. Materiál splňuje požadavky na ETICS podle normy EN 13500, ETAG 004 a dále požadavky Kvalitativní třídy A dle CZB.

Lepidlo C2T S1 na obklady a dlažby

Flexibilní deformovatelné jednosložkové lepidlo do exteriéru a interiéru, mrazuvzdorné, se zvýšenou přídržností a sníženým skluzem

Penetrace stavebních podkladů

Jednosložková nízkoviskózní kapalina na bázi vodní disperze styrenakrylátového kopolymeru, vytvářející po vytvrzení transparentní polymerní vodou nerozpustný film. Sjednocuje savost podkladu a zvyšuje adhezi následných vrstev.

PRO-BIT AL S35

Natavitelný asfaltový pás PRO-BIT AL S35 s nenasákavou kombinovanou nosnou vložkou, opatřenou oboustrannou krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu.

PRO-BIT G200 S40

Natavitelný asfaltový pás s nenasákavou nosnou vložkou ze skelné tkaniny, opatřené oboustrannou krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu.
« Předchozí stránka 1 2 Následující stránka »

Poptejte nás

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací