Vysavače Starmix

Představujeme vysavače STARMIX německé společnosti ELECTROSTAR GmbH

Společnost PRO-DOMA, divize Technika je výhradním zástupcem pro prodej a servis v České republice v oblasti vysavačů značky Starmix a Haaga od německé společnosti ELECTROSTAR GmbH.

Tato společnost má již 100letou historii a výrobou vysavačů se zabývá již od roku 1921. Vysavače značky STARMIX, vyrobené v Německu, vynikají svojí vysokou kvalitou, vysokým výkonem a širokou oblastí použití díky individuálním a jedinečným uzpůsobením. Vysavače této značky jsou exportovány do celého světa a díky široké paletě modelů tak nabízí řešení pro každého v oblasti mokrého a suchého vysávání.

Zákazníci mohou vybírat z vysavačů určených pro řemeslníky a pro úklid z šesti hlavních řad, a to z řady IS, NSG uClean, Speciální vysavače, GS, NTS eSwift a TS. V každé z těchto řad naleznete vysavače s individuálními parametry a příslušenstvím pro uspokojení všech potřeb. Vysavače Starmix nedají nečistotám žádnou šanci!

V rámci naší spolupráce samozřejmě prodáváme vysavače a zametací stroje této značky, jsme i servisním partnerem a zajišťujeme opravy těchto strojů našim zákazníkům na všech našich pobočkách tj. v Českých Budějovicích, Praze, Brně, Ostravě, Berouně nebo Staré Hradiště (Pardubice).

Více informací k jednotlivým řadám a modelům naleznete na stránkách viz menu vlevo.

Níže naleznete odkazy na videoprezentace technologie iPulse vysavačů Starmix a seriál "Can It Break" s testy nasazení vysavačů: