Věrnosntí program PRO-DOMA

SLEVU 7 % ZÍSKÁTE NA KAŽDÝ NÁKUP VE VŠECH VLASTNÍCH PRODEJNÁCH PRO-DOMA

3 důvody proč mít věrnostní kartu

  • Získáte okamžitou slevu 7 % na odebíraný sortiment (sleva se nevztahuje na sortiment trvale i přechodně v akci a výprodeji a na tabákové výrobky)
  • Slevy využijete ve všech vlastních prodejnách PRO-DOMA.
  • Budete první, kdo dostane informace o akčních nabídkách a novinkách v sortimentu

Požádejte o kartu v prodejně PRO-DOMA a neváhejte si nechat spočítat další slevu na váš kompletní projekt!

O programu

Velmi si vážíme všech našich zákazníků. Uvědomujeme si, že právě díky nim se stala PRO-DOMA s více než 80 vlastními prodejnami nejširší sítí stavebnin v ČR. A protože si u nás ceníme i menších zákazníků, přišli jsme s věrnostním programem, jehož cílem je odměnit každý nákup právě této skupiny zákazníků.

Sortiment PRO-DOMAKoho odměňujeme?

Všechny registrované zákazníky - při každém nákupu v jakékoliv prodejně PRO-DOMA.

Jak se zaregistrovat?

Abyste se mohli stát členy Věrnostního programu, musíte se do něj nejprve zaregistrovat. Účast ve věrnostním programu je dobrovolná a zcela bezplatná pro všechny zákazníky, ať už pro stálé nebo nové. Pro registraci vám postačí přijít na jakoukoliv prodejnu PRO-DOMA, vyplnit s naším zaměstnancem jednoduchý formulář, souhlasit s pravidly věrnostního programu a následně získáte svoji věrnostní kartu.

Jak odměňujeme?

Za každý nákup v jakékoliv prodejně PRO-DOMA obdrží registrovaný zákazník slevu 7 %. Sleva se týká kompletního sortimentu prodáváného na prodejnách PRO-DOMA. Sleva se nevztahuje na sortiment trvale i přechodně v akci a výprodeji a na tabákové výrobky.

Pravidla věrnostního programu ZDE.

Registrace do věrnostního programu - Věrnostní karta PRO-DOMA

Věrnostní kartu si můžete vyzvednou na Vámi zvoleném středisku za 5 pracovních dní.
Mapa prodejen PRO-DOMA zde

Registrací uděluji svůj souhlas s účastí ve věrnostním programu PRO-DOMA a jeho podmínkami uvedenými na www.pro-doma.cz.
Uděluji tímto vědomé, informované a svobodné svolení se zpracováním osobních údajů pro účely provozu věrnostního programu PRO-DOMA v rozsahu údajů mnou poskytnutých a údajů shromážděných při provozování programu. Svolení je poskytnuto po seznámení s podmínkami programu.

Poučení:
Souhlas je ve smyslu § 11 odst. 2 zákona č. 121/2000 Sb. o ochraně osobních údajů dobrovolný. V případě odmítnutí svolení se zpracováním osobních údajů budou výše uvedené údaje využity pouze pro vlastní potřebu správce za účelem vyloučení možnosti, že tyto údaje budou opakovaně použity k nabídce obchodu a služeb.

Všechny údaje musí být vyplněny čitelně, aby mohla být registrace provedena bezchybně.

Objednejte zde

Upozornění: Věnujte prosím pozornost upravené sekci Ochrana osobních údajů.
Více informací
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace