Shoz stavební na suť 1,1 m GEDA COMFORT
Kód: 613050

Shoz stavební na suť 1,1 m GEDA COMFORT

Hmotnost: 12 Kg / KS
Značka: GEDA
Není vybrána pobočka.

K dispozici na dalších 7 prodejnách.
Cena dodavatele
4 020,95 Kč
-30%
Cena na e-shopu s DPH 2 814,66 Kč / KS Cena na e-shopu bez DPH 2 326,17 Kč / KS
ks
Možnost půjčit Do půjčovny


Stavební shoz na suť Comfort s otěrovými žebry a pozinkovanými řetězy s výškou 1,1 m. Díky materiálu (umělá hmota) jsou nehlučné, lehké, snadno přepravitelné, rychle a snadno smontovatelné, stohovatelné. Shozy na suť GEDA jsou vyrobeny z otěruvzdorné umělé hmoty.
K jejich dlouhé životnosti přispívají svislá žebra na vnitřní straně shozu, takže se shazovaná suť začne dotýkat vlastní stěny potrubí až po jejich obroušení.
Je možné je montovat k lešení, ke zdi a také na šikmé a ploché střechy.

Technické parametry:

  • Hmotnost: 12 kg
  • Výška: 1,1 m
  • Řetězy: pozinkované

Rozsah dodávky:

  • Shoz na suť Comfort 1,1 m

Doporučené příslušenství:
Stabilní rám zajišťuje bezpečné upevnění na lešení. Řetězy a závěsy jsou žárově zinkované. Pro upevnění na stěnu stačí zvláštní držáky, na které se upevní rám skluzu. Praktická plastová násypka má otvor široký 76 cm. Rozebíratelný rám s vyrovnávacím závažím umožňuje nasazení na ploché střeše. Na plnění násypky je možno použít též kolečko. Poslední část skluzu se ke kontejneru připevní vodícím prstencem. Při opravách šikmých střech umožňuje střešní rám bezpečné upevnění. Pomocí navijáku je možná bezproblémová montáž skluzu do výšky 40 m. Proti prášení se doporučuje použít kontejnerovou plachtu a prachové manžety. Odbočka s plnícím otvorem (možnost jejího prodloužení).

;