Satelitní zaměření střechy

Rekonstrukce střechy začíná dokumentací spadlou z nebes

Služba Jestřábí oko je určena všem, kdo chtějí začít pohodově a bez starostí rekonstruovat svou střechu nad hlavou.

Satelitně zaměříme střechu vašeho domu a poté vytvoříme její okótovaný technický výkres. Z dokumentace poznáte to nejdůležitější, co potřebujete před rekonstrukcí střechy vědět: celkovou výměru střešní plochy a sklon jejích jednotlivých částí.

Jestřábí oko si můžete objednat na každé pobočce. Do 48 hodin poté, co nám zašlete souřadnice, pořídíme satelitní snímky střechy a z nich vytvoříme technický výkres. Následnou cenovou nabídku vám zašleme též do dvou pracovních dnů.

Nemusíte hledat nebo pořizovat žádné plány. Nikam lézt, střechu fotit, měřit ani nic vypočítávat. Vše vám rádi sami zajistíme a zjistíme. Profesionálně, na klíč, rychle a za výhodnou cenu.

Pokud si u nás objednáte střešní materiál, poplatek za Jestřábí oko vám z výsledné ceny odečteme

K Jestřábímu oku vám dále zdarma vypracujeme kalkulaci veškerého materiálu potřebného k rekonstrukci střechy a pošleme vám cenovou nabídku. Tím to ale nekončí. Pokud u nás stavební střešní materiál nakoupíte, doporučíme vám i realizační firmy, které rekonstrukci střechy případně provedou.

Satelitní snímky a technický výkres střechy vám pošleme e-mailem. Stejně tak i cenovou nabídku na veškerý střešní materiál potřebný k rekonstrukci. Od vás potřebujeme jen dodat přesné GPS souřadnice objektu.


Objednat můžete na každé prodejně

Cena služby 1 299/Kč včetně DPH
Předáme do 48 hodin.