Technické poradenství v oblasti střech

Technické poradenství v oblasti střech společnosti PRO-DOMA řeší problematiku všech typů střech: jak šikmých, tak plochých. Jsme schopni vám poradit i s výběrem vhodného materiálu.

Na základě sklonu střechy, umístění objektu v terénu, sněhových a větrných podmínek vám pomůžeme navrhnout skladbu celé střechy tak, aby byla plně funkční.

Pokud si nejste jisti projektovou dokumentací, nebo se nemůžete spolehnout na realizační firmu v jejím návrhu řešení, zeptejte se nás. Stejně tak se na nás můžete obrátit, pokud máte dojem, že na vaší střeše není vše provedeno tak, jak má.
Poradenství poskytujeme jak investorům, tak realizačním firmám i projektantům.

Naše poradenství se týká následujících oblastí:

  • skladba ploché střechy,
  • skladba šikmé střechy, včetně nadkrokevního zateplení s přiznanými krokvemi,
  • tepelně-technický výpočet fungování konstrukce střechy (zda bude nebo nebude v konstrukci kondenzovat vlhkost, zda se všechna zkondenzovaná voda vypaří atd.),
  • vyhledávání defektů střech (například příčin zatékání),
  • kontrola provedení střechy po realizaci,
  • poradenství při chystané rekonstrukci střechy,
  • sondy plochých střech, ke zjištění stávající skladby a stavu jednotlivých vrstev,
  • řešení atypických detailů.

Podmínkou využití poradenství je nákup materiálu u společnosti PRO-DOMA, SE.

Služby poradenství spojené s prohlídkou střechy, sondou nebo zpracováním časově náročného řešení mohou být zpoplatněny, cena je individuální. Po nákupu materiálu u společnosti PRO-DOMA, SE, vám můžeme vrátit až 50 % poplatku.


Rádi Vám odpovíme na Váš technický dotaz

poradenstvistrechy@pro-doma.cz
nebo vyplňte formulář níže.


Poptávkový formulář

Sháníte větší množství materiálu za nejlepší cenu nebo potřebujete koupit nebo půjčit stavební techniku? Pošlete nám poptávku a budeme vás kontaktovat následující pracovní den s bližšími informacemi k individuální cenové nabídce. Poptávka je nezávazná a nezavazuje vás k odběru zboží.

Kontaktní údaje
Pokud nemáte české tel. číslo, uveďte předvolbu vaší země

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA od společnosti Google a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby společnosti Google.